Каталог товарів
Наші партнери

Контакти

Адреса:
Київ, вул. Софіївська, 6
Режим роботи:
пн-пт с 9:00 до 20:00
Телефони:
Месенджери:
E-mail:
[email protected]
Сторінки в соціальних мережах:
https://www.facebook.com/pages/Аптека-0303/514625121894277

Про нас

Шукаєте потрібні вам ліки? Хочете сформувати домашню аптечку або здійснити запас ліків та вітамінів перед зимовими холодами? Вам потрібно пройти курс лікування і лікар прописав цілий список ліків? І ви хочете придбати все в одному місці, без черги і за доступними цінами?

Все це Ви можете зробити прямо зараз заощадивши силу-силенну часу і трохи грошей!

Інтернет магазин «Аптека 0303» створений в 2005 році і є одним з найстаріших інтернет магазинів в Україні. Старим але не застарілим!

Сьогодні «Аптека 0303» має більше восьми тисяч постійних користувачів! Інтернет магазин - це швидкий і зручний спосіб знайти, зарезервувати і придбати ліки та інші товари аптечного асортименту.

Для зручності користувачів, на сайті можливі три варіанти оплати: оплата в точках самовивозу, готівкою при кур'єрській доставці (за Вашим дорученням кур'єр-волонтер попередньо оплатить і доставить Ваше замовлення) або за допомогою безготівкового розрахунку.

Ми співпрацюємо з аптечними мережами, які поділяють нашу філософію ведення бізнесу та обслуговування клієнтів: компетентність, професійне обслуговування, широкий асортимент і доступні ціни. Роблячи своє замовлення, ви можете бути впевнені в тому, що абсолютно вся продукція сертифікована.

Вам не потрібно ходити по аптеках у пошуку потрібних ліків. Широкий асортимент, робота з найбільшими постачальниками дозволяє знайти і зарезервувати все, або майже все, що пов'язано з поняттям аптечний асортимент.

Благодійність

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!

Благодійна допомога важкохворим дітям з інвалідністю!